Elektroniczna skrzynka podawcza

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Zgodnie z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z 14 września 2011 roku, w sprawie sporządzania pism w formie dokumentów elektronicznych, doręczenia dokumentów elektronicznych, oraz udostępnienia formularzy, wzorów i kopii dokumentów elektronicznych (Dz. U. Nr 206 poz. 1216) informujemy, że Elektroniczna Skrzynka Podawcza (ESP), pozwalająca na składanie dokumentów elektronicznych w Zespole Szkół Rolniczego Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stanisława Staszica w Kościelcu jest opublikowana w systemie ePUAP.

Nazwa strony: epuap.gov.pl Adres skrytki:  /000097353/domyslna

W celu złożenia wniosku konieczne jest posiadanie konta użytkownika na platformie ePUAP dostarczanej przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji. Założenie i prowadzenie ww. konta jest bezpłatne.

Wymagania dla dokumentów elektronicznych dostarczanych do Zespołu Szkół Rolniczego Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stanisława Staszica  w Kościelcu:

  • Muszą być podpisane ważnym, kwalifikowanym podpisem elektronicznym. W przypadku osoby fizycznej (użytkownika) profilem zaufanym ePUAP.
  • Akceptowane formaty załączników to: DOC, DOCX, RTF, XLS, XLSX, TXT, GIF, TIF, BMP, JPG, PDF, ZIP.
  • Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednego formularza (dokumentu elektronicznego) nie może przekroczyć 3,5 MB.
  • Maksymalny rozmiar dokumentu elektronicznego nie może przekroczyć 6 MB.
  • Dokumenty zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:zsrcku
Data utworzenia:2018-08-07
Data publikacji:2018-08-07
Osoba sporządzająca dokument:Wiesław Kujawa
Osoba wprowadzająca dokument:Boguslaw Zaleski
Liczba odwiedzin:2258